top of page
kolecko.png

REVOLUČNÍ
ELEKTRICKÉ
KOLEČKO

S naším elektrickým kolečkem získáte spolehlivého a výkonného pomocníka pro manipulaci s těžkými náklady. Ulehčete si práci a získejte více času a energie.

Product_5.png

Díky našemu elektrickému kolečku je manipulace s těžkými náklady do kopce i z kopce mnohem snazší. 

Baterie našeho kolečka vydrží celodenní práci na zahradě a dobíjení trvá pouhé 4 hodiny. Pokud si pořídíte rychlonabíječku, nabíjení zvládne dokonce za 2 hodiny. Baterii lze jednoduše vyjmout z kolečka a dát nabíjet.
 

Vyberte si korbu podle svých preferencí

Nabízíme plastovou korbu s nosností až 140 kg, nebo kovovou korbu s nosností až 180 kg. Bez ohledu na vaše potřeby dokáže naše kolečko s lehkostí zvládnout i ty nejtěžší zátěže.

Product_environment.png
Product_3.png

Inovativní snímač 

Díky umístění v madle nemusíte vůbec přemýšlet nad nastavováním rychlosti kolečka. Kolečko se automaticky přizpůsobí vašim potřebám a pohybuje se tak rychle, jak je potřeba. Navíc dokáže bez problémů brzdit při jízdě z kopce. Maximální rychlost, kterou kolečko dosáhne, je až 10 km/h.

Výhoda rekuperace

Naše kolečko také využívá rekuperaci energie při jízdě z kopce. To znamená, že dokáže zpětně získávat energii a vrátit ji zpět do baterie. Tím prodlužuje dojezd a zvyšuje efektivitu použití.

Product_2.png
Dynamic_Enviro.png

Technické parametry

bottom of page